Preču izlase 0 Grozs 0.00
_you_are_offline

Biroja tehnika un kārtridži drukai

Tehniskais nodrošinājums un apkopes serviss - lai darbs neapstājas!

Mūsdienas uzņēmumos tiek izmantotas daudzas iekārtas, piemēram, datori, monitori, printeri, projektori un ekrāni, iesiešanas un laminēšanas iekārtas u.c. Svarīgi izvēlēties piemērotāko risinājumu atbilstoši pielietojuma biežumam un veidam, kā arī veikt iekārtu regulāras apkopes. Mūsu sortimentā ietilpst gan iekārtas, gan biroja tehnikas piederumi, gan printeru kārtridži.

Mūsu biroja tehnikas piedāvājums un kārtridži

Kāpēc izvēlēties Hestio?

Mūsu profesionālie preču konsultanti, kuri seko jaunākajām tendencēm, palīdzēs atrast labāko risinājumu atbilstoši Tava uzņēmuma vajadzībām. Savukārt servisa komanda parūpēsies par regulārām iekārtu apkopēm, lai biroja tehnika vienmēr ir kārtība un darbs neapstājas.

Plašs preču un pakalpojumu klāsts vienuviet

Dažādām vajadzībām dažādi risinājumi. Lai apmierinātu pat visprasīgāko klientu vēlmes un vajadzības, mūsu preču un pakalpojumu klāstā esam apvienojuši dažādu zīmolu, kvalitātes un cenu kategoriju produktus. 
Izmanto savu laiku gudri un netērē laiku labāko risinājumu meklēšanai pie dažādiem piegādātājiem, mēs par to parūpēsimies! Tādējādi noņemsi no saviem pleciem sagādes jautājumu risināšanu, kas ļaus koncentrēties uz citiem biznesa uzdevumiem.

Ērts iepirkšanās process un profesionāļu atbalsts

Vienkāršs un ātrs pasūtīšanas process mūsu uzlabotajā tiešaistes iepirkšanās platformā. Jaudīgs digitālais meklētājrīks un preču filtri vajadzīgās preces ātrai atrašanai.  Lietotājprofilā apskatāma veikto pirkumu statistika, izmaksu efektīvai kontrolei un optimizēšanai. 
Iespēja vienam uzņēmumam izveidot vairāku lietotāju kontus, lai darbinieki varētu iegādāties nepieciešamo, kamēr jūs sekojat līdzi tēriņiem. Regulāri iepirkto preču sarakstu izveide un krājumu automātiska papildināšana.

Cenu atlaides un īpašie piedāvājumi ar dāvanām

Neatkarīgi no tā, vai vadi savu mazo biznesu vai strādā lielā korporācijā, gūsi ievērojamas priekšrocības pievienojoties mūsu lojālo klientu lokam. Ik mēnesi saviem klientiem nodrošinām dažādus akcijas piedāvājumus gan saņemot dāvanas par pirkumu, gan cenu atlaides. 
Kā arī ņem vērā, ka pasūtot vairāk, maksā mazāk. Veiksmīga krājumu plānošana ļaus ietaupīt līdz pat 10% no pirkuma summas, ja pasūtījumā iekļauts lielāks vienādo preču skaits.

Ātras bezmaksas piegādes nākamajā darba dienā*

Saņem bezmaksas piegādi pasūtījumiem virs 40 eur + PVN vai kļūstot par mūsu lojalitātes programmas dalībnieku. Regulāriem krājumu papildinājumiem, personalizē piegādes iestatījumus,piemēram, norādot ieteicamo darbadienu, datumu vai laiku. 
Klientiem Rīgā, ja pasūtījuma grozs apstiprināts līdz plkst. 17:00 un pasūtītā prece ir nolikatvas krājumos, piegādi veicam nākamajā darba dienā.

Atpazīstamāko zīmolu preces

Sazinies ar mums

Aizpildi kontaktformu un ziņas laukā apraksti interesējošo jautājumu.
Sazināsimies ar Tevi 1 darba dienas laikā.
Vai zvani +371 63331122 

Būsim priecīgi palīdzēt!

Mūsu klientu Top izvēles

in-cart
in-cart
in-cart