Preču izlase 0 Grozs 0.00
_you_are_offline

“A-Birojs AS” maina nosaukumu un kļūst par “Hestio AS”

Īstenojot visaptverošu biznesa izaugsmes stratēģiju, AS “A-Birojs” maina nosaukumu un kļūst par “Hestio”, savā darbībā arī nākotnē orientējoties uz mūsdienīgu un ilgtspējīgu darba vides risinājumu nodrošināšanu. Uzņēmuma zīmola maiņa ir likumsakarīgs solis pēc iepriekš mērķtiecīgi veiktajām investīcijām biznesa un jaunu pakalpojumu attīstībā, iegādājoties SIA “Baltijas Biroju Servisu” un tā printeru kārtridžu ražotni. Lai stiprinātu tirgus pozīcijas, uzņēmums šogad uzsācis kafijas ražošanu, izveidojot vienu no vismodernāk aprīkotajām kafijas grauzdētavām Latvijā.

Artūrs Dombrovskis, “Hestio” vadītājs norāda: “2022. gads ir uzņēmuma pārmaiņu gads, kad soli pa solim paplašinām darbības virzienus, lai palīdzētu mūsu klientiem nodrošināt visu nepieciešamo uzņēmējdarbības norisei un darbinieku labsajūtai. Jāatzīst, ka darba vides risinājumu segments aizvadītajos gados ir piedzīvojis būtiskas pārmaiņas, kas noticis, pateicoties tehnoloģiju attīstībai un jaunākās darbinieku paaudzes ienākšanai darba tirgū. Reaģējot uz šīm pārmaiņām un stiprinot tirgus pozīcijas ar jauniem darbības virzieniem, likumsakarīga ir arī uzņēmuma zīmola identitātes maiņa. Jāuzsver, ka mūsu absolūtā prioritāte ir attīstīt “vienas pieturas” jeb viss vienuviet principu, nodrošinot visu darbam nepieciešamo vienuviet, lai tādā veidā sniegtu ekonomiski izdevīgākus nosacījumus šajā ekonomiskās krīzes fonā.” 

Šodien darba vidē augstāk par visu tiek vērtēts cilvēku resurss un bieži vien lielākā cīņa ir tieši par to, tāpēc mums ir liels gandarījums, ka aizvien vairāk uzņēmu Latvijā apzinās labiekārtotas darba vides sasaisti ar darbinieku labbūtību, kam ir neatsverama ietekme gan uz darbinieku apmierinātību un produktivitāti ilgtermiņā, gan arī uz biznesa rezultātiem. Mūsu kā tirgus līdera uzdevums ir ar saviem personalizētajiem un daudzveidīgajiem risinājumiem veicināt mūsdienīgu darba vidi Latvijā, biroja telpas aprīkojot ar moderniem un daudzveidīgiem risinājumiem gan darbam, gan darbinieku labsajūtai.

Svarīga informācija esošajiem birojs.lv un labākie.lv klientiem

Lai uzlabotu iepirkšanās ērtumu, esam izveidojuši jaunu iepirkšanās platformu hestio.lv, kas sevī apvieno mūsu esošo e-veikalu funkcionalitāti ar jaunu, uzlabotu izskatu. 
Aicinām turpmāk preču pirkumus un pakalpojumu pieteikumus veikt mūsu jaunajā hestio.lv e-veikalā. 
Esam parūpējušies, lai:

  • hestio.lv vari ienākt, ar birojs.lv un labakie.lv lietotājvārdu un paroli. Ja autorizācijas procesā nepieciešams mūsu klientu servisa atbalsts, lūdzam zvanīt + 371 63331122 vai sazināties ar savu pārdošanas menedžeri,
  • preču cenas un atlaides hestio.lv ir tieši tādas pašas, kādas tās Tev piešķirtas birojs.lv vai labākie.lv,
  • “Mans konts" sadaļā hestio.lv ir redzama Tavu pirkumu vēsture no birojs.lv/labakie.lv, kā arī piegādes adreses un uzņēmuma dati.

Hestio - uzticams partneris darba vides ​apgāde​i

AS Hestio ir vadošais darba vides risinājumu sniedzējs Latvijā un uzticams partneris, kas nodrošina organizācijām visu nepieciešamo, lai to komandām būtu lieliska darba diena.  Mūsu pamatdarbība ir biroja preču tirdzniecība, kafijas automātu, ūdens iekārtu un printeru noma juridiskajām personām, kā arī printeru kārtridžu ražošana. Ikdienā apkalpojam vairāk nekā 8.5 tūkstošus juridisko klientu un esam lepni, ka mums uzticas vairāk kā puse no TOP 500 izdevumā iekļautajiem lielākajiem uzņēmumiem Latvijā. 

Sakārtot un uzlabot darba vidi ar mums ir viegli, savukārt labiekārtotā vidē darbinieki vēlas strādāt!