Preču izlase 0 Grozs 0.00
_you_are_offline

ŪDENS APARĀTU SERVISS

Uzticamas ūdens filtrācijas iekārtas no atpazīstamiem iekārtu ražotājiem


Ar mūsu ūdens aparātiem būs pieejams atvēsināts, karsts vai karbonizēts dzeramais ūdens neierobežotā daudzumā. Ir gan brīvi stāvoši, gan uz galda virsmas liekami risinājumi.

Veselīgi un garšīgi

Kvalitatīvas ūdens filtrācijas iekārtas nodrošina patēriņam uzturā piemērotu dzeramo ūdeni.

Videi draudzīgi

Saki “Nē!” plastmasas ūdens pudelēm. Mūsu iekārta izfiltrē pilsētas ūdensvada ūdeni.

Ekonomiski izdevīgi

Neierobežots ūdens daudzums par fiksētu cenu.

Ūdens filtrācijas aparāti nomai

Cilvēkam ik dienu jāizdzer 8-10 glāzes ūdens. Tāpēc ļoti būtiska ir nepārtraukta dzeramā ūdens pieejamība. Ar mūsu ūdens filtrācijas iekārtām svaigs un garšīgs ūdens būs nodrošināts pat visprasīgākajiem baudītājiem. Videi draudzīgākais risinājums dzeramā ūdens nodrošināšanai Tavā darba vietā, jo ūdens uzglabāšanai un transportēšanai netiek izmantotas plastmasas pudeles.

Darbinieku atpūtas zonām

Novietojumam sabiedriskājās telpās (piemēram, izglītības iestādēs)

Sanāksmju telpām

Uzgaidāmajām telpām

Aizpildi un saņem piedāvājumu

Kāpēc izvēlēties Hestio dzeramā ūdens aparātu nomu?

Spēja sadzirdēt mūsu klientu vēlmes un vajadzības apvienojumā ar ilggadēju zināšanām pārtikas un dzērienu apgādē ļauj mums sniegt saviem klientiem pielāgotus risinājumus, lai dzeršanai piemērots, svaigs ūdens būtu pieejams jebkurā laikā un daudzumā. Ar atbildību attiecamies pret visu, ko darām, tāpēc nemainīga pakalpojuma kvalitātes nodrošināšana ir viena no mūsu prioritātēm. Sadarbojamies ar industrijas vadošajiem iekārtu ražotājiem.

1. Kvalitatīvas un drošas ūdens filtrācijas iekārtas no vadošajiem zīmoliem

Dzeramā ūdens kvalitātei ir būstika ietekme uz veselību, tāpēc izvēlies drošu risinājumu

Mūsu zinošā profesionāļu komanda palīdzēs izvēlēties īsto iekārtu, ņemot vērā ūdens patēriņu Tavu kolēģu, uzņēmuma viesu vai klientu visū. Pieejamas gan iekārtas ar ūdens uzsildīšanas, gan gāzēta dzeramā ūdens režīmiem.

2. Veiksim proaktīvas apkopes un sniegsim profesionālu tehnisko atbalstu

Kolēģiem, viesiem un klientiem svaigs dzeramais ūdnens būs pieejams jebkurā laikā un daudzumā

Rūpes ir svarīgas jebkurai tehniskai ierīcei, turklāt plānotas regulāras ūdens iekārtas apkopes ļauj novērst nepieciešamību pēc ārkārtas remonta. Mūsu sertificētā tehniskā atbalsta komanda nepieciešamības gadījumā nodrošinās tehnisko apkopi un servisu, kā arī atbildēs uz jebkuru jautājumu par ierīci, lai ūdens Tavā glāzē sniegtu gaidīto garšu.

3. Ar “vienas pieturas risinājumu" pērc preces ar atlaidi un nomā bez maksas

Ekonomiski izdevīgs piedāvājums!

Labas ūdens filtrācijas iekārtas iegāde prasa salīdzinoši lielas investīcijas, kā arī noteiktā laika periodā būs jāseko līdzi un jāorganizē iekārtas tehniskās apkopes, izvēloties mūsu ūdens iekārtu nomas servisu par šo parūpēsimies mēs. Kā arī HESTIO plašais preču un pakalpojumu klāsts ļauj mums piedāvāt “vienas pieturas risinājumu” - iegādājoties dažādu grupu preces un pakalpjumus, saņem izdevīgus klientu lojalitātes programmas piedāvājumus un lielāku klienta atlaidi.

Piesakies iekārtas bezmaksas izmēģinājumam

Kā strādā ūdens filtrācijas sistēma?

Visas nomā pieejamās ūdens filtrācijas iekārtas ir aprīkotas ar 3 pakāpju ūdens attīrīšanas tehnoloģiju, kas ne tikai filtrē un attīra ūdeni, bet arī aizsargā pašu iekārtu un tās lietotāju no baktēriju vairošanās lietošanas laikā. Tas viss, pateicoties patentētai 3 pakāpju ūdens attīrīšanas sistēmai.

Oglekļa filtrācija
Kokosrieksta šķiedras oglekļa filtrs attīra ūdeni no netīrumiem, rūsas, nogulsnēm un cita satura, līdz pat 1 mikrona izmēram, vienlaicīgi saglabājot ūdenī dabīgos minerālus. Filtrs ir ražots no 100% dabīgiem un pārstrādājamiem materiāliem.

BioCote® antibakteriālā
aizsardzība
BioCote® sudraba jonu tehnoloģija nodrošina nepārtrauktu antibakteriālu ūdens aizsardzību visā ūdens filtrācijas sistēmas izmantošanas dzīves ciklā. Tas aizsargā iekārtu virsmas no baktērijām, mikrobiem un pelējuma. Sudraba joni iznīcina mikrobus, kas nonāk uz virsmas.

Firewall™ attīrīšana
Patentētā un sertificētā UV tehnoloģija rūpīgi attīra ūdeni un novērš baktēriju iekļūšanu ūdens padeves sistēmā. Firewall™ attīra ūdeni līdz 99,9999%* no kaitīgiem vīrusiem un baktērijām.
*99.9999% baktērijām, 99.999% vīrusiem
 

Ko par mums saka mūsu klienti?

“Empātiski (“iekāpj otra kurpēs”), profesionāli (pārzina savu piedāvājumu un segmenta tendences, lai piemekelētu īsto risinājumu), radoši (dažkārt nestandarta situācijām nepieciešami nestandarta risinājumi) un atklāti.”

Mārtiņš Muzikants ( SIA Ekspertu centrs vadītājs)

“Kā klients varu paļauties, novērtēju Hestio atsaucīgumu to, ka viņi vienmēr sasniedzami. Viens meklē padomu, otrs nokļūdījies piegādes adresē, trešais – aizmirsis pievienot vajadzīgo preci. Tā gadās ik dienu, un visus šos jautājumus spēj atrisināt pēc iespējas īsā laikā.​”

Andris Upmiņš (Ādažu tenisa centra vadītājs)

“Gan gadiem uzkrātā pieredze, gan jaudīga kompetentu cilvēku komanda ļauj Hestio sniegt saviem klientiem profesionālu servisu.​ Esmu pārliecināts, ka līdzās profesionālajām iemaņām un zināšanu bāzei tikpat būtiska loma ir efektīvai savstarpējai komunikācijai, tāpēc uzņēmums ir attīstījis prasmi klausīties, lai izprastu vajadzību un sniegtu visatbilstošāko padomu vai risinājumu.​"

Toms Bergs ( SIA Auron Coffee Roastery vadītājs)