Preču izlase 0 Grozs 0.00
_you_are_offline

KAFIJAS AUTOMĀTU NOMA

Plašs kafijas automātu klāsts no vadošajiem iekārtu ražotājiem


Ar mūsu nomas pakalpojumu, Tavā darba vietā būs vienmēr darba kārtībā esošs kafijas automāts gardas kafijas pagatavošanai.  Kā arī parūpēsimies par kafijas, piena u.c, preču piegādi.

Jauni kafijas automāti

No vadošajiem zīmoliem kafijas nozarē

Tehniskais atbalsts

Plānotas, proaktīvas iekārtu apkopes

Plašs saistīto preču sortiments

Pārtika, saimniecības u.c. biroja preces

Izdevīgi! Noma 0.00 €

Ja pērc preces savam birojam hestio.lv

Kafijas automāti nomai

Kafijas baudīšana daudziem ir neatņemams ikdienas rituāls. Enerģijas lādiņam vai klientu palutināšanai, kafijas automāti atrodami praktiski ikvienā uzņēmumā. Visiem zināms, ka gardas kafijas noslēpums meklējams gan pupiņu, gan iekārtas izvēlē, tāpēc mūsu kafijas automātu nomā ir Jura, WMF, LaRhea un Nivona iekārtas. Ar mūsu kafijas automātu nomas servisu iekārta vienmēr būs darba kārtībā, lai pagatavotu gardāko kafiju!

Kafijas patēriņš līdz 30 tasēm/dienā:
Nivona Nicr 759
Jura E6
Jura E8

Kafijas patēriņš 30-100 tases/dienā:
Jura WE8
Jura X8
LaRhea BL eC

Kafijas patēriņš 101-150 tases/dienā:
WMF 950s
WMF 1100s

Kafijas patēriņš virs 150 tasēm/dienā:
LaRhea V+ grande premium (2 tvertnes)
WMF 1500s+

Aizpildi un saņem piedāvājumu

Piesaki kafijas automāta atpirkumu >

(nodod mums veco iekārtu un saņem līdz 500EUR)

Piesaki kafijas automāta izmēģinājumu >

(izmēģini iekārtu 1 nedēļu BEZ maksas)

Sarīko kolēģiem kafijas degustāciju >

(nogaršo gardāko kafiju no Freschezza)

Kāpēc izvēlēties HESTIO kafijas automātu nomas servisu?

Gan gadiem uzkrātā pieredze, gan jaudīga kompetentu cilvēku komanda ļauj mums sniegt saviem klientiem profesionālu servisu.​ Esam pārliecināti, ka līdzās profesionālajām iemaņām un zināšanu bāzei tikpat būtiska loma ir efektīvai savstarpējai komunikācijai, tāpēc attīstam mūsu prasmes klausīties, lai izprastu vajadzību un sniegtu visatbilstošāko padomu vai risinājumu.​" Andris Malnačs, HESTIO Nomas pakalpojumu daļas vadītājs

1. Kvalitatīvi un jauni kafijas automāti no vadošajiem zīmoliem

Radi izcilu darbinieku pieredzi, nodrošinot gardu kafiju un īpaši ērtu tās pagatavošanas veidu!

Mūsu zinošā kafijas profesionāļu komanda palīdzēs izvēlēties īsto iekārtu, ņemot vērā gan kafijas lietošanas paradumus jūsu uzņēmumā, gan vēlmes attiecībā uz kafijas vai kafijas dzērienu garšu. 

2. Profesionāls tehniskais atbalsts un proaktīvas apkopes

Kolēģiem, viesiem un klientiem kafija būs pieejama, kad vien rodas vēlme pēc tās!

Rūpes ir svarīgas jebkurai iekārtai, turklāt plānotas regulāras kafijas automātu apkopes ļauj novērst nepieciešamību pēc ārkārtas remonta. Mūsu sertificētā tehniskā atbalsta komanda nepieciešamības gadījumā nodrošinās tehnisko apkopi un servisu, kā arī atbildēs uz jebkuru jautājumu par ierīci, lai kafijas automāta sagatavotā kafija Tavā krūzītē sniegtu gaidīto garšu.

3. Atlaides dažādām precēm un īpaši izdevīgs pilnais nomas serviss

Ekonomiski izdevīgs piedāvājums!

Laba kafijas automātu iegāde prasa salīdzinoši lielas investīcijas, kā arī noteiktā laika periodā būs jāseko līdzi un jāorganizē iekārtas tehniskās apkopes. Izvēloties mūsu kafijas automātu nomas servisu, mēs par visu parūpēsimies. Kā arī mūsu pilnais nomas serviss ir īpaši izdevīgs birojiem, kur pērkot biroja preces noteiktā vērtībā, kafijas automāta noma nebūs jāmaksā. Turklāt nomas klientiem biroja precēm ir īpaši pievilcīgas cenas. Reizi ceturksnī veicam bezmaksas apkopi.

Ko par mums saka mūsu klienti?

“Empātiski (“iekāpj otra kurpēs”), profesionāli (pārzina savu piedāvājumu un segmenta tendences, lai piemekelētu īsto risinājumu), radoši (dažkārt nestandarta situācijām nepieciešami nestandarta risinājumi) un atklāti.”

Mārtiņš Muzikants ( SIA Ekspertu centrs vadītājs)

“Kā klients varu paļauties, novērtēju Hestio atsaucīgumu to, ka viņi vienmēr sasniedzami. Viens meklē padomu, otrs nokļūdījies piegādes adresē, trešais – aizmirsis pievienot vajadzīgo preci. Tā gadās ik dienu, un visus šos jautājumus spēj atrisināt pēc iespējas īsā laikā.​”

Andris Upmiņš (Ādažu tenisa centra vadītājs)

“Gan gadiem uzkrātā pieredze, gan jaudīga kompetentu cilvēku komanda ļauj Hestio sniegt saviem klientiem profesionālu servisu.​ Esmu pārliecināts, ka līdzās profesionālajām iemaņām un zināšanu bāzei tikpat būtiska loma ir efektīvai savstarpējai komunikācijai, tāpēc uzņēmums ir attīstījis prasmi klausīties, lai izprastu vajadzību un sniegtu visatbilstošāko padomu vai risinājumu.​"

Toms Bergs ( SIA Auron Coffee Roastery vadītājs)