Preču izlase 0 Grozs 0.00
_you_are_offline

Visi pakalpojumi

Ik dienu palīdzot mūsu klientiem gādāt par viņu darbinieku un klientu komfortu, kā arī nodrošinot  darbam nepieciešamos rīkus, esam attīstījuši vairākus pakalpojumu virzienus. Hestio piedāvā plašu pakalpojumu klāstu uzņēmumu vajadzībām -  iekārtu nomu (kafijas automāti, ūdens iekārtas, drukas iekārtas un higiēnas risinājumi), drukas iekārtu servisu, korporatīvo dāvanu komplektēšanu un personalizēšanu, telpu biroju telpu uzkopšanas servisu. Parūpēsimies par visu nepieciešamo, radot darba vidi, kurā patīkami atrasties!

Kafijas automātu noma

Atbilstoši kafijas lietošanas paradumiem Tavā darba vietā un darbinieku skaitam, mūsu eksperti ieteiks nomai tieši Tev piemērotāko kafijas automātu. Mūsu piedāvājumā ietilpst gan premium, gan ekonomiskās klases iekārtas. Pārstāvēti tādi zīmoli kā Jura, Nivona, LaRhea un WMF.

Ūdens aparātu noma

Cilvēkam ik dienu jāizdzer 8-10 glāzes ūdens. Tāpēc ļoti būtiska ir nepārtraukta dzeramā ūdens pieejamība. Ar mūsu ūdens filtrācijas aparātiem nodrošināsim svaigu un garšīgu ūdeni pat visprasīgākajiem baudītājiem. Turklāt videi draudzīgā veidā - bez plastmasas pudelēm.

Printeru noma

Kas var būt kaitinošāks kā nestrādājošs printeris brīdī, kad steidzami nepieciešama dokumenta izdruka? Rīkojies gudri, izvēlies iekārtu nomu! Iegūsi vienmēr darba kārtībā esošu printeri komplektā ar kārtridžu piegādi, turklāt parūpēsimies par regulārām iekārtu apkopēm vai maiņu.

Drukas iekārtu serviss

Uztici rūpes par drukas iekārtām mums, lai tās vienmēr būtu darba kārtībā! Mūsu profesionālie meistari veic iekārtu diagnostiku, remontu (detaļu maiņu u.c. tehnisku problēmu risināšanu) un apkopes, t.i., iekārtas tīrīšanu, sensoru darbības pārbaudi un regulēšanu, kustīgo detaļu eļļošanu.

Telpu uzkopšanas serviss

Darba vides nozīmīga sastāvdaļa ir telpu tīrība un to uzturēt palīdzam nodrošinot saviem klientiem kvalitatīvu telpu uzkopšanas servisu.  Veicam gan komerctelpu ikdienas uzkopšanu, gan telpu dezinfekciju, logu mazgāšanu, mīksto grīdas segumu un mēbeļu tīrīšanu.

Higiēnas aprīkojuma noma

Uzņēmuma sanitāro telpu nodrošinājums un izskats ir ne tikai darbinieku komforta svarīga sastāvdaļa, bet arī uzņēmuma tēls. Mūsu uzkrātā pieredze saimniecības un higiēnas preču piegādēs uzņēmumiem, ļau atrast labākos risinājumus tieši Tevis pārstāvētā uzņēmuma vajadzībām.