✓
in-cart
Pasūti un saņem 9 dienu laikā
Dators All-in-One Dell EC24250 23.8", CPU i7-150U, RAM 16 GB, SSD 1 TB, Win11 Pro, balts | 5-30-160
1415.39
1169.74
€
ar PVN
bez PVN
Preces apraksts
- 23,8 collu Full HD displejs ar 1920 x 1080 izšķirtspēju nodrošina spilgtu un skaidru vizuālo attēlu, padarot to ideāli piemērotu gan darbam, gan izklaidei.
- Intel Core 7 procesoram ir 10 kodoli un maksimālais ātrums 5.4 GHz, kas ļauj lietotājiem efektīvi darbināt vairākas lietojumprogrammas un nemanāmi paveikt sarežģītus uzdevumus.
- Ar 1 TB SSD atmiņas ietilpību šī daudzfunkcionālā ierīce nodrošina pietiekami daudz vietas dokumentu, fotoattēlu un lietojumprogrammu glabāšanai, vienlaikus nodrošinot ātru piekļuvi un datu ielādes laiku.
- Aprīkota ar vairākiem USB portiem, HDMI ieeju un izeju, kā arī Ethernet atbalstu, šī ierīce piedāvā elastīgu savienojamību ar dažādām ierīcēm un tīkliem.
- Karšu lasītājs: SD atmiņas karte, SDHC atmiņas karte, SDXC atmiņas karte.
- Lai noskaidrotu cenu, iepērkot preci vairumā, sazinieties ar mums.
Preces specifikācija
| Krāsa | Balta |
| Ekrāna izmērs | 23.8" |
| Klaviatūras valoda | ENG |
| Zīmols | Dell |
| Operatīvā atmiņa (RAM) | 16GB DDR5 SDRAM |
| SSD diska ietilpība | 1TB |
| Ekrāns | FHD, WVA, 300cd/m2 |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 |
| Procesors | Intel Core i7-150U |
| Procesora frekvence | 1.80GHz - 5.40 GHz |
| Grafika | Intel Graphics |
| Operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Maksimālā atbalstītā RAM ietilpība | 32 GB |
| Operatīvās atmiņas sloti | 2 |
| SSD parametri | M.2, PCI Express 4.0 x4, NVM Express (NVMe) |
| Kešatmiņa | 12 MB |
| Pele un klaviatūra komplektā | Jā |
| Bezvadu savienojumi | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth |
| Datu apmaiņa | Bluetooth, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Skārienjutīgs ekrāns | Jā |
| Iebūvēta kamera | Jā |
| Kameras parametri | Standarta: 5.2 Mp, 2880 x 1800; IR: 0.23 Mp, 640 x 360 |
| Iebūvēts mikrofons un skaļruņi | Jā |
| Audio parametri | 2 skaļruņi, High Definition Audio |
| Interfeiss | 1x RJ-45; 3x USB-A 3.2 Gen 1; 1x USB-A 3.2 Gen 2; 1x USB-C 3.2 Gen 2; 1x HDMI in; 1x HDMI out; 1x 3.5 mm |
Loģistikas dati
| Transporta iepakojumā | 1 |
| Ražotājvalsts | Ķīna |