✓
in-cart
Pasūti un saņem 7 dienu laikā
Dators All-in-One Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 5 27", CPU i5-13420H, RAM16GB, SSD512GB, Win11Pro | 5-30-148
1360.86
1124.68
€
ar PVN
bez PVN
Preces apraksts
- Izbaudiet satriecošu vizuālo skaidrību ar Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 27 collu Full HD IPS displeju, kas izceļas ar 99% sRGB krāsu gammu, 300 cd/m2 spilgtumu un augstu kontrasta attiecību 1300:1. Flicker-Free un Low Blue Light tehnoloģijas nodrošina ērtu skatīšanās pieredzi, samazinot acu nogurumu ilgstošu darba sesiju laikā.
- Darbināms ar Intel Core i5-13420H procesoru ar 8 kodoliem, turbo ātrumu līdz 4.6 GHz un 12 MB kešatmiņu, šis universālais galddators viegli tiek galā ar prasīgām lietojumprogrammām. Divkanālu DDR5 atmiņas arhitektūra uzlabo vairākuzdevumu veikšanas iespējas, nodrošinot vienmērīgu darbību.
- Saglabājiet savienojumu ar visaptverošu pieslēgvietu komplektu, tostarp, USB-C 3.2 Gen 2 ātrai datu pārsūtīšanai, HDMI ieeju un izeju vairāku displeju konfigurācijām un Gigabit Ethernet uzticamiem vadu interneta savienojumiem. Wi-Fi 6 tehnoloģijas iekļaušana piedāvā ātrāku bezvadu ātrumu un uzlabotu tīkla efektivitāti.
- Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 ir izstrādāts, domājot par drošību, un tajā ir iebūvēta programmaparatūras uzticamas platformas moduļa (TPM 2.0) drošības mikroshēma sensitīvu datu aizsardzībai. ENERGY STAR 8.0 sertifikācija un EPEAT Silver vērtējums uzsver tā energoefektivitāti un draudzīgumu videi.
- Lai noskaidrotu cenu, iepērkot preci vairumā, sazinieties ar mums.
Preces specifikācija
| Krāsa | Pelēka |
| Ekrāna izmērs | 27" |
| Klaviatūras valoda | ENG |
| Zīmols | Lenovo |
| Operatīvā atmiņa (RAM) | 16GB DDR5 SDRAM |
| SSD diska ietilpība | 512GB |
| Ekrāns | FHD, IPS, 300cd/m2 |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 |
| Procesors | Intel Core i5-13420H |
| Procesora frekvence | 2.10 GHz - 4.60 GHz |
| Grafika | Intel UHD Graphics |
| Operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Maksimālā atbalstītā RAM ietilpība | 32 GB |
| Operatīvās atmiņas sloti | 2 |
| SSD parametri | M.2, PCI Express 4.0 x4, NVM Express (NVMe) |
| Kešatmiņa | 12 MB |
| Pele un klaviatūra komplektā | Jā |
| Bezvadu savienojumi | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Datu apmaiņa | Bluetooth 5.2, Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Skārienjutīgs ekrāns | Jā |
| Iebūvēta kamera | Jā |
| Kameras parametri | 5 Mp, IR kamera |
| Iebūvēts mikrofons un skaļruņi | Jā |
| Audio parametri | 2 skaļruņi, High Definition Audio |
| Interfeiss | 1x USB-A 3.2 Gen 2; 2x USB-A 2.0; 1x HDMI-in 1.4; 1x HDMI-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x USB-C 3.2 Gen 2, 1x 3.5 mm |
Loģistikas dati
| Transporta iepakojumā | 1 |
| Ražotājvalsts | Ķīna |