✓
in-cart
Pasūti un saņem 6 dienu laikā
Portatīvā datora lādētājs Gembird, 40W, unversāls | 5-13-1113
19.86
16.41
€
ar PVN
bez PVN
Preces apraksts
- Saderība: Lenovo, Sony, HP, Samsung, Acer, Asus
Preces specifikācija
| Jauda | 40 W |
| Zīmols | Gembird |
| Uzlādes spriegums | 9.5-20 V |
| Maksimālā izejas strāva | 3.3A |
| Ieejas jauda | 100-240 V, 50-60 Hz |
| Saderība | Universāls |
Loģistikas dati
| Transporta iepakojumā | 20 |
| Ražotājvalsts | Ķīna |