✓
in-cart
Pasūti un saņem 5 dienu laikā
Portatīvā datora lādētājs Trust Primo, 45W, universāls | 5-13-1126
21.56
17.82
€
ar PVN
bez PVN
Preces apraksts
- Saderība: Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, Medion, MSI, Packard Bell, Samsung
- Aizsardzība pret pārkaršanu un īssavienojumu.
Preces specifikācija
| Jauda | 45 W |
| Zīmols | Trust |
| Uzlādes spriegums | 19 V |
| Maksimālā izejas strāva | 2.4A |
| Ieejas jauda | 100-240 V, 50-60 Hz |
| Saderība | Universāls |
Loģistikas dati
| Transporta iepakojumā | 1 |
| Ražotājvalsts | Ķīna |