✓
in-cart
Noliktavā 127 |
Ātrā piegāde
Industriālais papīra dvielis, Amoos Premium Wiper, W1, 2 slāņi, zila, 2gab./iep. | 9-02-323
31.13
25.73
4
gab. un vairāk
32.77
27.08
€
ar PVN
bez PVN
Preces apraksts
- 100% celuloze.
- Slāņi: 2.
- Ruļļa platums: 26 cm.
- Ruļļa garums: 304 m.
- Ruļļa diametrs: 32 cm.
- Lokšņu skaits: 1000.
- Iespiedums: ir.
- Serdes izmērs: 7.1 cm.
- Krāsa: zila.
- EU Ecolabel un FSC sertifikāti
Preces specifikācija
| Krāsa | Zila |
| Skaits iepakojumā | 1 gab. |
| Lokšņu skaits | 1000 loksnes |
| Slāņu skaits | 2 slāņi |
| Turētāja sistēma | W1 |
| Ar perforāciju | Jā |
| Ruļļa garums | 304 m |
| Zīmols | Amoos |
| Serdes diametrs | 7.1 cm |
| Ruļļa diametrs | 32 cm |
Loģistikas dati
| Transporta iepakojumā | 66 |
| Ražotājvalsts | Portugāle |
Videi draudzīga prece
| Dabai draudzīgs (eko sertifikāts) | Ir |