✓
in-cart
Noliktavā 1270 |
Ātrā piegāde
Virtuves dvielis Tip Top Jumbo 2 slāņi, 400 loksnes, 73m, 1 rullis/iep. | 9-02-423
3.49
2.89
6
gab. un vairāk
3.68
3.04
€
ar PVN
bez PVN
Preces apraksts
Preces specifikācija
| Krāsa | Balta |
| Skaits iepakojumā | 1 gab. |
| Lokšņu skaits | 400 loksnes |
| Slāņu skaits | 2 slāņi |
| Ar perforāciju | Jā |
| Ruļļa garums | 73 m |
| Zīmols | Tip Top |
| Serdes diametrs | 6.1 cm |
| Ruļļa diametrs | 18 cm |
Loģistikas dati
| Transporta iepakojumā | 6 |
| Ražotājvalsts | Lietuva |