Preču izlase 0 Grozs 0.00
_you_are_offline

Telpu uzkopšanai un higiēnai

Tīrība - cilvēku veselībai, ražošanas procesu drošībai, uzņēmuma tēlam!

Pie mums atradīsi visu telpu tīrības uzturēšanai nepieciešamo, sākot ar saimniecības un higiēnas precēm līdz pat telpu uzkopšanas servisam. Mūsu sortimentā pieejami gan tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļi, gan industriālie papīra dvieļi un salvetes, tualetes papīri, ziepes, slotas un mopi un darba aizsardzības preces. Nodrošinām pilna servisa telpu uzkopšanas pakalpojumus, kas ietver ikdienas uzkopšanu, logu tīrīšanu, telpu dezinfekciju, mēbeļu un paklāju tīrīšanu. Ietaupi laiku un naudu savam uzņēmumam ar uzkopšanas profesionālu servisu vai plašu uzkopšanas telpu piederumu klāstu par nozarē pievilcīgām cenām. 

Mūsu risinājumi telpu uzkopšanai un higiēnai

Kāpēc izvēlēties Hestio?

Darba vides tīrība ir būtisks cilvēku veselību, ražošanas procesu un uzņēmuma koptēlu ietekmējošs faktors. Tāpēc uzticama un zinoša sadarbības partnera izvēle ir īpaši svarīga. Saviem klientiem piedāvājam pārbaudītus risinājumus-  gan preces, gan telpu uzkopšanas servisu paši izmantojam savā uzņēmumā. 

Plašs preču un pakalpojumu klāsts vienuviet

Dažādām vajadzībām dažādi risinājumi. Lai apmierinātu pat visprasīgāko klientu vēlmes un vajadzības, mūsu preču un pakalpojumu klāstā esam apvienojuši dažādu zīmolu, kvalitātes un cenu kategoriju produktus. 
Izmanto savu laiku gudri un netērē laiku labāko risinājumu meklēšanai pie dažādiem piegādātājiem, mēs par to parūpēsimies! Tādējādi noņemsi no saviem pleciem sagādes jautājumu risināšanu, kas ļaus koncentrēties uz citiem biznesa uzdevumiem.

Ērts iepirkšanās process un profesionāļu atbalsts

Vienkāršs un ātrs pasūtīšanas process mūsu uzlabotajā tiešaistes iepirkšanās platformā. Jaudīgs digitālais meklētājrīks un preču filtri vajadzīgās preces ātrai atrašanai.  Lietotājprofilā apskatāma veikto pirkumu statistika, izmaksu efektīvai kontrolei un optimizēšanai. 
Iespēja vienam uzņēmumam izveidot vairāku lietotāju kontus, lai darbinieki varētu iegādāties nepieciešamo, kamēr jūs sekojat līdzi tēriņiem. Regulāri iepirkto preču sarakstu izveide un krājumu automātiska papildināšana.

Cenu atlaides un īpašie piedāvājumi ar dāvanām

Neatkarīgi no tā, vai vadi savu mazo biznesu vai strādā lielā korporācijā, gūsi ievērojamas priekšrocības pievienojoties mūsu lojālo klientu lokam. Ik mēnesi saviem klientiem nodrošinām dažādus akcijas piedāvājumus gan saņemot dāvanas par pirkumu, gan cenu atlaides. 
Kā arī ņem vērā, ka pasūtot vairāk, maksā mazāk. Veiksmīga krājumu plānošana ļaus ietaupīt līdz pat 10% no pirkuma summas, ja pasūtījumā iekļauts lielāks vienādo preču skaits.

Ātras bezmaksas piegādes nākamajā darba dienā*

Saņem bezmaksas piegādi pasūtījumiem virs 40 eur + PVN vai kļūstot par mūsu lojalitātes programmas dalībnieku. Regulāriem krājumu papildinājumiem, personalizē piegādes iestatījumus,piemēram, norādot ieteicamo darbadienu, datumu vai laiku. 
Klientiem Rīgā, ja pasūtījuma grozs apstiprināts līdz plkst. 17:00 un pasūtītā prece ir nolikatvas krājumos, piegādi veicam nākamajā darba dienā.

Atpazīstamāko zīmolu preces

Sazinies ar mums

Aizpildi kontaktformu un ziņas laukā apraksti interesējošo jautājumu. 
Sazināsimies ar Tevi 1 darba dienas laikā.
Vai zvani +371 63331122 

Būsim priecīgi palīdzēt!

Mūsu klientu Top izvēles