✓
in-cart
Noliktavā 347 |
Ātrā piegāde
Līmlente 50 mm x 66 m, caurspīdīga, Scotch 371, 0.17 kg | 3-28-069
4.46
3.69
€
ar PVN
bez PVN
Preces apraksts
- Izmērs: 50 mm x 66 m.
- Krāsa: caurspīdīga.
- Laika gaitā nezaudē kvalitāti.
- Izcilas kvalitātes, paredzēta paku saiņošanai.
- Viegli noplēšama ar rokām, ūdens noturīga, iekšējiem un ārējiem darbiem.
Preces specifikācija
| Krāsa | Caurspīdīga |
| Virsmas pārklājums | Glancēts |
| Skaits iepakojumā | 1 gab. |
| Izmērs | 50 mm x 66 m |
| Svars | 170 g |
| Lentes platums | 50 mm |
| Veids | Iepakošanas līmlentes |
| Zīmols | Scotch |
Loģistikas dati
| Transporta iepakojumā | 36 |
| Ražotājvalsts | Amerikas Savienotās valstis |