✓
in-cart
Noliktavā 52 |
Ātrā piegāde
Līmlente 76 mm x 66 m, caurspīdīga, Akril, 0.21 kg | 3-28-122
2.20
1.82
€
ar PVN
bez PVN
Preces apraksts
- Izmērs: 76 mm x 66 m.
- Krāsa: caurspīdīga.
- Laika gaitā nezaudē kvalitāti.
- Paredzēta paku saiņošanai, sadzīves priekšmetu, santehnikas salīmēšanai.
- Viegli noplēšama ar rokām, ūdens noturīga, iekšējiem un ārējiem darbiem.
- Izgatavotas no PP materiāla.
Preces specifikācija
| Krāsa | Caurspīdīga |
| Virsmas pārklājums | Glancēts |
| Skaits iepakojumā | 1 gab. |
| Izmērs | 76 mm x 66 m |
| Svars | 210 g |
| Lentes platums | 76 mm |
| Veids | Iepakošanas līmlentes |
| Zīmols | Akril |
Loģistikas dati
| Transporta iepakojumā | 24 |