Preču izlase 0 Grozs 0.00
_you_are_offline

Kafijas automātu noma

Kafijas baudīšana daudziem ir neatņemams ikdienas rituāls. Enerģijas lādiņam vai klientu palutināšanai, kafijas automāti atrodami praktiski ikvienā uzņēmumā. Visiem zināms, ka gardas kafijas noslēpums meklējams gan pupiņu, gan iekārtas izvēlē, tāpēc mūsu kafijas automātu nomā ir Jura, WMF, LaRhea un Nivona iekārtas. Ar mūsu kafijas automātu nomas servisu iekārta vienmēr būs darba kārtībā, lai pagatavotu gardāko kafiju!

Pilns kafijas automātu nomas serviss

Plānveida apkopes un kafijas piegāde

Īpaši Tev izveidots  kafijas maisījums

Kā izvēlēties piemērotu kafijas automātu?

Kafijas patēriņš līdz 30 tasēm/dienā:
Nivona Nicr 759
Jura E6
Jura E8

Kafijas patēriņš 30-100 tases/dienā:
Jura WE8
Jura X8
LaRhea BL eC

Kafijas patēriņš 101-150 tases/dienā:
WMF 950s
WMF 1100s

Kafijas patēriņš virs 150 tasēm/dienā:
LaRhea V+ grande premium (2 tvertnes)
WMF 1500s+

Nomā pieejamie kafijas automāti

Aizpildi formu un saņem nomas piedāvājumu

Kāpēc izvēlēties HESTIO kafijas automātu nomas servisu?

Spēja sadzirdēt mūsu klientu vēlmes un vajadzības apvienojumā ar ilggadēju zināšanām kafijas jomā, ļauj mums sniegt saviem klientiem pielāgotus risinājumus, lai kafijas baudīšanas laiks būtu patīkams gan garšu piedzīvojuma, gan izmaksu ziņā.  Ar atbildību attiecamies pret visu, ko darām, tāpēc nemainīga pakalpojuma kvalitātes nodrošināšana ir viena no mūsu prioritātēm. Sadarbojamies ar industrijas vadošajiem iekārtu ražotājiem.

1. Kvalitatīvi un jauni kafijas automāti no vadošajiem zīmoliem

Radi izcilu darbinieku pieredzi, nodrošinot gardu kafiju un īpaši ērtu tās pagatavošanas veidu!

Mūsu zinošā kafijas profesionāļu komanda palīdzēs izvēlēties īsto iekārtu, ņemot vērā gan kafijas lietošanas paradumus jūsu uzņēmumā, gan vēlmes attiecībā uz kafijas vai kafijas dzērienu garšu. 

2. Profesionāls tehniskais atbalsts un proaktīvas apkopes

Kolēģiem, viesiem un klientiem kafija būs pieejama, kad vien rodas vēlme pēc tās!

Rūpes ir svarīgas jebkurai iekārtai, turklāt plānotas regulāras kafijas automātu apkopes ļauj novērst nepieciešamību pēc ārkārtas remonta. Mūsu sertificētā tehniskā atbalsta komanda nepieciešamības gadījumā nodrošinās tehnisko apkopi un servisu, kā arī atbildēs uz jebkuru jautājumu par ierīci, lai kafijas automāta sagatavotā kafija Tavā krūzītē sniegtu gaidīto garšu.

3. Atlaides dažādām precēm un īpaši izdevīgs pilnais nomas serviss

Ekonomiski izdevīgs piedāvājums!

Laba kafijas automātu iegāde prasa salīdzinoši lielas investīcijas, kā arī noteiktā laika periodā būs jāseko līdzi un jāorganizē iekārtas tehniskās apkopes. Izvēloties mūsu kafijas automātu nomas servisu, mēs par visu parūpēsimies. Kā arī mūsu pilnais nomas serviss ir īpaši izdevīgs birojiem, kur pērkot biroja preces noteiktā vērtībā, kafijas automāta noma nebūs jāmaksā. Turklāt nomas klientiem biroja precēm ir īpaši pievilcīgas cenas. Reizi ceturksnī veicam bezmaksas apkopi.

Ko par mums saka mūsu klienti?

“Esam empātiski (“iekāpjam otra kurpēs”), profesionāli (pārzinām savu piedāvājumu un segmenta tendences, lai piemekelētu īsto risinājumu), radoši (dažkārt nestandarta situācijām nepieciešami nestandarta risinājumi) un atklāti.”

Mārtiņš Muzikants ( SIA Ekspertu centrs vadītājs)

“Klienti uz mums paļaujas, novērtē mūsu atsaucīgumu to, ka mūs vienmēr var sasniegt. Viens meklē padomu, otrs nokļūdījies piegādes adresē, trešais – aizmirsis pievienot vajadzīgo preci. Tā gadās ik dienu, un visus šos jautājumus spējam atrisināt pēc iespējas īsā laikā.​”

Andris Upmiņš (Ādažu tenisa centra vadītājs)

“Gan gadiem uzkrātā pieredze, gan jaudīga kompetentu cilvēku komanda ļauj mums sniegt saviem klientiem profesionālu servisu.​ Esam pārliecināti, ka līdzās profesionālajām iemaņām un zināšanu bāzei tikpat būtiska loma ir efektīvai savstarpējai komunikācijai, tāpēc attīstam mūsu prasmes klausīties, lai izprastu vajadzību un sniegtu visatbilstošāko padomu vai risinājumu.​"

Toms Bergs ( SIA Auron Coffee Roastery vadītājs)

Gan gadiem uzkrātā pieredze, gan jaudīga kompetentu cilvēku komanda ļauj mums sniegt saviem klientiem profesionālu servisu.​ Esam pārliecināti, ka līdzās profesionālajām iemaņām un zināšanu bāzei tikpat būtiska loma ir efektīvai savstarpējai komunikācijai, tāpēc attīstam mūsu prasmes klausīties, lai izprastu vajadzību un sniegtu visatbilstošāko padomu vai risinājumu.​"

Andris Malnačs, HESTIO Nomas pakalpojumu daļas vadītājs

Viss vienuviet - piedāvājam plašu preču klāstu: