✓
in-cart
Noliktavā 360 |
Ātrā piegāde
Līmlente 48 mm x 66 m, caurspīdīga, akrila, Spino | 3-28-015
1.59
1.31
€
ar PVN
bez PVN
Ceļā uz noliktavu 846
| Noliktavā 18.05
Preces apraksts
- Izmērs: 48 mm x 66 m.
- Krāsa: caurspīdīga.
- Biezums: 25 µm.
- Laika gaitā nezaudē kvalitāti.
- Piemērota lietošanai temperatūrās virs 0 °C.
- Uzticama, izcilas kvalitātes, paredzēta paku saiņošanai.
Preces specifikācija
| Krāsa | Caurspīdīga |
| Virsmas pārklājums | Glancēts |
| Skaits iepakojumā | 1 gab. |
| Izmērs | 48 mm x 66 m |
| Svars | 160 g |
| Lentes platums | 48 mm |
| Veids | Iepakošanas līmlentes |
| Zīmols | Spino |
Loģistikas dati
| Transporta iepakojumā | 6 |