✓
in-cart
Noliktavā 105 |
Ātrā piegāde
Virtuves dvielis Amoos Big roll, 2 slāņi, balta, 1 rullis/iep. | 9-02-389
4.51
3.72
6
gab. un vairāk
4.74
3.92
€
ar PVN
bez PVN
Ceļā uz noliktavu 528
| Noliktavā 11.05
Preces apraksts
- Ražotāja kods: J629108.5
- 100% celuloze
- Slāņi: 2
- Ruļļa diametrs: 20.7 cm
- Loksnes garums: 25 cm
- Loksnes platums: 22 cm
- Ruļļa garums: 91 m
- Ruļļa platums: 22 cm
- Lokšņu skaits: 364 loksnes
- Serdes diametrs: 6.2 cm
- Krāsa: balta
- Sertifikāti: EU Ecolabe
- Lieliska absorbētspēja.
Preces specifikācija
| Krāsa | Balta |
| Skaits iepakojumā | 1 gab. |
| Lokšņu skaits | 364 loksnes |
| Slāņu skaits | 2 slāņi |
| Ar perforāciju | Jā |
| Ruļļa garums | 91 m |
| Zīmols | Amoos |
| Serdes diametrs | 6.2 cm |
| Ruļļa diametrs | 20.7 cm |
Loģistikas dati
| Transporta iepakojumā | 6 |
| Ražotājvalsts | Portugāle |
Videi draudzīga prece
| Dabai draudzīgs (eko sertifikāts) | Ir |